تجزیه و تحلیل "جستجوی Google چگونه Google" را تغییر می دهد

Google تغییرات جدید مهمی در اسناد جستجوی "چگونه Google" برای دارندگان وب سایت ایجاد کرده است. و مثل همیشه وقتی گوگل تغییراتی در اسناد مهم تأثیرگذار بر سئو انجام می دهد ، همانطور که "چگونه کار می کند و دستورالعمل های مربوط به کیفیت رابط کار می کنند" ، چند ایده اصلی وجود دارد که سئو ها می توانند تغییرات جدیدی را که گوگل انجام داده است ، برطرف سازند.

توجه ویژه ای ، گوگل در مورد چگونگی مشاهده یك "سند" به عنوان بالقوه یك صفحه وب كه گوگل خزیدن ها را اصلی و ثانویه می داند ، و همچنین مرجع خود را "200 عامل رتبه بندی بیشتر" كه از سال 2013 در این سند وجود داشت ، به روز می كند.

اما در اینجا تغییرات و معنی آنها برای سئوها آمده است.

خزنده
گوگل این بخش را بسیار گسترش داده است.

آنها تغییر جزئی در متن ایجاد کرده اند ، زیرا "برخی از صفحات شناخته شده هستند زیرا گوگل قبل از" تغییر "صفحات مشخصی را شناخته است زیرا گوگل از آنها بازدید کرده است." این یک تغییر نسبتاً جزئی است ، در درجه اول به این دلیل که Google تصمیم گرفته است شامل یک گسترش شود. بخش جزئیات اینکه اکتشاف چیست.

Google حذف شد:

این فرایند کشف خزنده نامیده می شود.

حذف تعریف اکتشاف صرفاً به این دلیل بود که زائد بود. تولید محتوا در بخش کاوشهای گسترده گوگل ، آنها توضیحات و توضیحی مفصل تر از خزیدن را درج کرده اند.

تعریف اضافه شده:

وقتی Google آدرس صفحه ای را که بازدید کردید پیدا کرد یا صفحه خزنده کرد ، صفحه را مشاهده می کند که روی آن چیست. Google این صفحه را ایجاد کرده و متن و محتوای غیر متنی و چیدمان بصری کلی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد تا تصمیم بگیرد که در آن باید در نتایج جستجو ظاهر شود. بهتر از اینکه Google بتواند سایت شما را درک کند ، بهتر می توانیم با افرادی که به دنبال محتوای شما هستند آشنا شویم.

هنوز بحث زیادی در مورد نحوه چیدمان صفحه در نظر گرفته شده است. طرح الگو وجود دارد که سال ها برای جریمه کردن مطالب منتشر شده است که به خوبی زیر زیر فشار آورده شده است تا شانس اینکه یک بازدید کننده بتواند روی تبلیغاتی که در عوض در Dessus برابر است کلیک کند. اما با توجه به ترافیک بیشتر موبایلهای در حال حرکت و اولین اضافه کردن ایندکس کردن موبایل ، اهمیت ظاهراً بالا و پایین برابر برای طرح ظاهراً از اهمیت کمتری برخوردار بود.

Google وقتی به طرح و اولین تلفن همراه می آید گفت:

اجازه ندهید تبلیغات به رتبه بندی صفحه تلفن همراه شما آسیب برساند. هنگام نمایش تبلیغات در دستگاه های تلفن همراه ، تبلیغات استاندارد تری را دنبال کنید. به عنوان مثال ، تبلیغات در بالا می تواند فضای بسیار زیادی را در دستگاه تلفن همراه بگیرد ، که این یک تجربه کاربر بد است.

اما نحوه عملکرد جستجوی گوگل ، Google خصوصاً به "نمایش تصویری کلی" با "جایی که باید در نتایج جستجو باشد" توجه می کند.

همچنین توجه خود را به محتوای "غیر متن" جلب می کند. در حالی که بارزترین موارد این امر به محتوای تصویر اشاره دارد ، ارجاع کاملاً باز است که به پایان رسید. آیا این می تواند به OCR مراجعه کند و می دانیم که گوگل داغ شده است؟

خزیدن خود را بهبود بخشید
در بخش "سایت برای بهبود اکتشافات خود" در Google نیز این بخش به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

Google این را افزود:

مطمئن شوید که Google می تواند به صفحات سایت شما برسد ، و به نظر خوب رسیده است. Google به عنوان کاربر ناشناس (کاربر بدون گذرواژه یا اطلاعات) به وب دسترسی پیدا می کند. همچنین Google باید بتواند همه تصاویر و سایر عناصر صفحه را ببیند تا به درستی درک شود. می توانید با وارد کردن URL صفحه خود در ابزار تست سازگاری تلفن همراه ، چک سریع را انجام دهید.

این یک نکته خوب است - بنابراین بسیاری از صاحبان سایت های جدید به طور تصادفی Googlebot را از خزیدن مسدود می کنند یا عدم دستیابی به سایت خود پیکربندی می شوند که فقط برای کاربران فقط متصل قابل مشاهده هستند. این امر به وضوح نشان می دهد كه صاحبان وب سایت باید سعی كنند وب سایت خود را بدون آنكه به آن متصل شوند ، مشاهده كنند ، تا ببینند آیا دسترسی غیرمنتظره ای وجود دارد یا سایر مواردی كه توجه نمی كنید در صورت ورود به عنوان كاربر سرپرست یا سطح بالایی وجود دارد.

همچنین به صاحبان سایت توصیه کنید وب سایت خود را از طریق ابزار تست سازگاری با موبایل بررسی کنید ، زیرا حتی فصلی نیز دارد

They posted on the same topic

Trackback URL : https://karenbrian49.werite.net/trackback/2421141

This post's comments feed